Nadmuchiwane namioty, sferyczne, reklamowe, dmuchane z nadrukiem

Namioty pneumatyczne na zamówienieOrganizacja wielu imprez plenerowych nierzadko wymaga postawienia doraźnych, zadaszonych pawilonów, które mają chronić pewne rzeczy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, głównie przed deszczem lub śniegiem. Z takim problemem spotykamy się na przykład przy okazji promocyjnych targów handlowych lub przy imprezach wystawienniczych. Stawianie pawilonów z tradycyjnych materiałów jest kosztowne, materiałochłonne i zajmuje dużo czasu. Podobnie ma się rzecz z organizacją tymczasowego schronienia dla ludzi.

Doskonałym rozwiązaniem przy tego typu sytuacjach są namioty dmuchane, które przy pomocy wydajnych pomp można ustawić błyskawicznie w dowolnym, wskazanym przez organizatorów miejscu. Czas stawiania takiego namiotu mierzony jest dosłownie w minutach. Równie szybko można taki namiot pneumatyczny zdemontować.

Pneumatyczne namioty reklamowe

Nasz rynek oferuje bardzo szeroki wybór namiotów pneumatycznych, o wielu różnych kształtach oraz wielkościach i o przeróżnej kolorystyce, przy czym można je podzielić na dwie podstawowe grupy, a więc na namioty reklamowe i namioty użytkowe. Te pierwsze służą przede wszystkim promocji towarów, usług, imprez, wydarzeń kulturalnych oraz sportowych i tak dalej. Namioty reklamowe z nadrukiem o stosownej treści z ciekawą grafiką łatwo przyciągają wzrok człowieka, w związku z czym są one doskonałym narzędziem marketingowym.

Grafika na takich namiotach wykonywana jest z zastosowaniem technik cyfrowych przy użyciu metody sitodruku, sublimacji lub solwentu. Namioty reklamowe najczęściej produkowane są z czterema, pięcioma lub sześcioma nogami, a ich powierzchnia użytkowe mogą mieć różne rozmiary, chociaż najczęściej spotykamy je w wielkości około 50 m2. Ich kształty mogą być różne, lecz najpowszechniej stosuje się w tym przypadku namioty sferyczne, a więc o czaszy w kształcie kuli.

Namioty z nadrukiemPneumatyczne namioty użytkowe

Namioty użytkowe to oczywiście konstrukcje całkowicie zamknięte, albowiem ich zadaniem jest danie doraźnego schronienia ludziom. Nie muszą one, rzecz jasna, służyć tylko celom mieszkalnym, lecz w równym stopniu mogą być wykorzystywane jako czasowe pawilony handlowe lub wystawiennicze. Namiot dmuchany tego typu to najczęściej kopułowa, zamknięta, zwarta konstrukcja dwuwarstwowa z odpowiednio zaprojektowanym wejściem, a czasem nawet z oknami. Powietrze tłoczone między dwie warstwy takiego namiotu tworzy doskonałą, termiczną warstwę izolacyjną, dzięki czemu może on być użytkowany nawet w warunkach zimowych.

W tego typu namiotach można z powodzeniem ustawić grzejniki lub dmuchawy ciepłego powietrza. Najczęściej spotykane powierzchnie użytkowe tych namiotów to wielkości od 20 do 145 m2, chociaż spotykane są również konstrukcje o znacznie większych rozmiarach. Aczkolwiek namioty te pełnią przede wszystkim funkcje użytkowe, to i one mogą być przy okazji pokryte różnymi reklamowymi napisami i grafikami. Producenci tych namiotów zazwyczaj oferują mnóstwo różnych, bardzo użytecznych, dodatkowych opcji, a wśród nich między innymi podwieszane oświetlenie wewnętrzne, wewnętrzną wentylację czy modułową podłogę.

Podsumowując, namioty reklamowe z nadrukiem, to:

  • nowoczesna, atrakcyjna forma promocji marki, produktu lub wydarzenia,

  • odporne na uszkodzenia mechanicznie oraz warunki atmosferyczne tworzywo,

  • solidna konstrukcja, zapewniająca wieloletnie użytkowanie,

  • możliwość wykorzystywania zarówno latem, jak i zimą,

  • kompleksowa ochrona przed słońcem, deszczem, śniegiem oraz wiatrem,

  • funkcjonalna konstrukcja, zapewniająca schronienie i komfortowe warunki mieszkalne,

  • doskonała jakość nadruku wraz z bogatymi możliwościami personalizacji.

Namiotysferyczne –funkcjonalna i skuteczna reklama

Przyjmując od naszych Klientów indywidualnych oraz biznesowych zamówienia na dmuchane namioty reklamowe, staramy się w precyzyjny sposób spełniać wszystkie Państwa oczekiwania, łącząc właściwości estetyczne i doskonałą wytrzymałość namiotów z walorami funkcjonalnymi oraz ich niekwestionowanym potencjałem reklamowym. Dzięki temu każdy zamówiony u nas namiot pneumatyczny gwarantuje najwyższa jakość wykonania i w pełni odpowiada indywidualnym oczekiwaniom zamawiającego.

Namioty z nadrukiem

Wykorzystując współczesne możliwości technologiczne oraz nasz bogato wyposażony park maszynowy, jesteśmy w stanie wykonać dowolne nadruki na namiotach pneumatycznych, w celu stworzenia skutecznej, przyciągającej uwagę reklamy. Stosowane przez nas metody łączą perfekcyjną jakość druku z jego doskonałą odpornością na działanie warunków zewnętrznych, dzięki temu, nawet po wielu latach użytkowania namiotów, umieszczone na nich nadruki zachowają równie wysoką jakość, jakby dopiero przed chwilą zostały pokryte farbą drukarską.

Wszystkie zainteresowane podmioty serdecznie zapraszamy do kontaktu, w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferowanych przez nas namiotów z nadrukiem. Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą w wyborze odpowiedniej konstrukcji, doradzą również jak wybrać odpowiedni namiot z nadrukiem na potrzeby organizowanych przez Państwa wydarzeń lub kampanii promocyjnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny i szybkie terminy realizacji, gwarantując najwyższą jakość i dziesięcioletnie doświadczenie na rynku.