Reklama pneumatyczna, duże balony, bramy, chwieje, ekrany reklamowe, balony o nietypowych kształtach

 

Niezwykłe balony reklamowe i inne gadżety do promocji Twojej firmy

Udostępniamy Państwu szeroki wybór akcesoriów promocyjnych, które doskonale spełnią swoje marketingowe zadanie – w naszej ofercie odnaleźć można bramy startowe, namioty pneumatyczne, balony o nietypowym kształcie, ekrany reklamowe oraz różnorodne chwieje i dmuchane reklamy – wszystkie zostały stworzone w celu skutecznego promowania działalności firmowej. Kolorowe, o specyficznej i indywidualnie projektowanej estetyce, przykuwają uwagę, rzucają się w oczy oraz zapadają w pamięć potencjalnych klientów. Wysoka jakość wykonania zapewnia długotrwałą użyteczność naszych dmuchanych reklam, które proponujemy Państwu w atrakcyjnych cenach.


Doskonałym sposobem na wypromowanie produktów lub usług są balony
reklamowe pneumatyczne z logo firmy. Podczas produkcji balonów wykorzystujemy wyłącznie najlepsze surowce – poliester powlekany PCV sprawia, że każdy balon pneumatyczny pozostaje odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i przez długi czas prezentuje się idealnie. Zastosowanie nowoczesnej technologii druku wielkoformatowego pozwala na osiągnięcie zaskakujących rezultatów graficznych – nadruki na balonach wyglądają doskonale i atrakcyjnie, co przyczynia się do wzbudzenia w klientach pozytywnego nastawienia do promowanej firmy.


Bogata oferta dmuchanych reklam – zobacz nieograniczone możliwości promocji


Naszą specjalizacją jest produkcja balonów – prezentujemy Państwu szeroki wybór dmuchanych reklam, pośród których każdy może odnaleźć idealny środek promocji swoich usług i produktów. W naszej ofercie znajdziecie:

balony reklamowe o nietypowym kształcie – dowolne rozmiary i kształty kreują nieograniczone możliwości promocyjne,

  • ekrany reklamowe,
  • bramy startowe,
  • balony z logo firmy,
  • wielkoformatowe nadruki na balonach,
  • firmowe balony pneumatyczne,
  • namioty pneumatyczne,
  • chwieje.

Bogactwo wyboru zapewnia Państwu możliwość odnalezienia idealnego sposobu promocji, który wpisze się doskonale w prowadzoną działalność marketingową. Nowoczesna technologia produkcji balonów firmowych, reklamowych i z logo firmy sprawia, że współczesny marketing często wykorzystuje jej możliwości. Również Państwa zapraszamy do wypróbowania alternatywy, jaką są dmuchane reklamy – reklama firmy nigdy nie była skuteczniejsza.


Wybierz dmuchane reklamy zgodnie z okazją – pneumatyczne balony z logo firmy i inne gadżety doskonałe w każdej sytuacji


Dzięki tak bogatej ofercie możliwe jest dostosowanie wybieranych akcesoriów reklamowych do konkretnych potrzeb i oczekiwań – chwieje, bramy startowe oraz namioty pneumatyczne doskonale sprawdzą się podczas imprez plenerowych i działań marketingowych, organizowanych na szerszą skalę. Z kolei pneumatyczne balony firmowe z logo, ekrany reklamowe oraz nadruki na balonach o nietypowym kształcie mogą być wykorzystywane w bieżącej działalności promocyjnej. Korzystając z profesjonalnej produkcji balonów, w której się specjalizujemy, zyskują Państwo pewność skuteczności marketingowej – atrakcyjna reklama jest kluczem do sukcesu, dlatego warto zainwestować w pneumatyczne balony firmowe z logo lub nadrukiem, jak również w inne, wielkogabarytowe gadżety promocyjne.

Reklama pneumatyczna

Nasze balony wykonane są z poliestru powlekanego PCV rodzimej produkcji. Materiał ten doskonale znosi warunki atmosferyczne, co pozwala na całoroczną eksploatację reklamy. Balon stacjonarny zachowuje swój kształt dzięki specjalnemu kompresorowi, który podłączamy do sieci elektrycznej. Reklama przedstawiona w takiej formie zwiększa procent zauważalności przez potencjalnych klientów. Wiele firm używa reklamy stacjonarnej, jako punktu odniesienia. Zachęcamy Państwa do takiej reklamy.

Druk wielkoforamatowy

Ze względu na ogromne zapotrzebowanie rynku na reklamę wielkoformatową w trosce o klienta utworzyliśmy dział druku. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć konkurencyjną cenę wraz z utrzymaniem, jakości druku. Oferujemy druk na Baner Blockou, Baner Frontlit, Siatka Mesh, Folia Monomerowa, Folia One way visin, Folia Wylewana, Papier Blueback, Papier Billboardowy oraz Flaga z obszyciem. Zapraszamy do współpracy.

 

Kolory pantone gotowego materiału:

2925 C (jasny niebieski)
286 C (niebieski)
2755 C (granat)
1225 C (jasny żółty)
1375 C (żółty)
144 C (karmelowy)
1645 C (pomarańcz)
7417 C (pomarańcz 2)
186 C (czerwony)
369 C (jasny zielony)
347 C (zielony)
341 C (ciemno zielony)
4 C (ciepły szary)
423 C (szary)
7540 C (grafitowy)
4705 C (brązowy)