Lateksowe baloniki z nadrukiem lub logo

Baloniki z nadrukiem logo

Zamów dmuchane materiały, na których umieścisz znak Twojej firmy lub inny przekaz marketingowy, wyróżniający Cię na tle Konkurencji. Pozwól swoim klientom zapamiętać Twoją markę na wydarzeniach plenerowych i innych eventach, pomocą małych baloników lateksowych na hel z nadrukowanym logotypem. Rozdawaj je swoim klientom i ich dzieciom, a szybko sprawisz, uczestnicy wydarzenia staną się Twoją żywą reklamą.

Wybierz spośród wariantów w szerokiej gamie kolorystycznej, dostępnych zarówno w barwach pastelowych metalicznych jak i krystalicznych. Balony z nadrukiem dostępne są w kilku rozmiarach, dzięki czemu możesz wybrać ten idealny dla siebie. Wyprodukujemy dla ciebie również małych lateksowych baloniki na hel z logo w kształcie serca. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a przedstawimy Ci informację na temat ich kolorów czy rozmiarów.

Poza balonami z nadrukiem, posiadamy również cały asortyment niezbędny do tego, byś mógł wykorzystać je na wydarzeniu plenerowym. Nabędziesz u nas białe patyczki, końcówki do patyczków, a także ręczne i elektryczne pompki. Dzięki temu będziesz mógł napompować małe lateksowe balony na hel z Twoim logo, przymocować je do patyczków, a następnie rozdawać swoim przyszłym klientom.

Czytaj więcej

Szeroki wybór balonów na hel

Jak możesz zobaczyć, oferujemy wyjątkowo szeroką paletę barw, dzięki czemu masz pewność, że wybrane balony lateksowe będą idealnie komponować się z nadrukiem – to bardzo ważne z uwagi na logo. Małe baloniki na hel dobrze się prezentują i współgrają kolorystycznie z grafiką bądź tekstem, a tym samym wpisują się w identyfikację wizualną firmy.

Polecamy nasze wyroby także z uwagi na ich marketingowy potencjał i uniwersalny charakter. Niewielkie lateksowe balony zdadzą egzamin na imprezach organizowanych dla dzieci, podczas gdy większe będą idealne jako reklamowy gadżet podczas targów, wystaw handlowych czy okazjonalnych imprez firmowych. Duża powierzchnia reklamowa i dobra widoczność każdego logo nawet na małym balonie lateksowym na hel to kolejne aspekty, które docenisz jako kupujący. Zdobią one stoisko lub inne miejsce, przykuwając wzrok odbiorców. Jeśli i Tobie na tym zależy, zdecyduj się na zamówienie naszych produktów!

OFERTA KOLORYSTKI BALONÓW

PASTELE
12'

Pastele

METALIKI
12'

Metaliki

PASTELE
11'

Pastele11

METALIKI
11'

Metaliki11

INTERESUJE CIĘ INNY KOLOR W TYM ROZMIARZE NAPISZ DO NAS MAILA

PASTELE
14'

Pastele14

METALIKI
14'

Metaliki14

INTERESUJE CIĘ INNY KOLOR W TYM ROZMIARZE NAPISZ DO NAS MAILA

AKCESORIA DO BALONÓW

Akcesoria do balonów