Baloniki z nadrukiem

Baloniki z nadrukiemZamów balony z nadrukiem, na których umieścisz logo Twojej firmy lub inny przekaz marketingowy, wyróżniający Cię na tle Konkurencji. Pozwól swoim klientom zapamiętać Twoją markę na wydarzeniach plenerowych i innych eventach, pomocą baloników z nadrukowanym logotypem. Rozdawaj balony swoim klientom i ich dzieciom, a szybko sprawisz, uczestnicy wydarzenia staną się Twoją żywą reklamą.

Wybierz spośród balonów w szerokiej gamie kolorystycznej, dostępnych zarówno w barwach pastelowych metalicznych jak i krystalicznych. Balony z nadrukiem dostępne są w kilku rozmiarach, dzięki czemu możesz wybrać ten idealny dla siebie. Wyprodukujemy dla ciebie również balony w kształcie serca. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a przedstawimy Ci informację na temat ich kolorów czy rozmiarów.

Poza balonami z nadrukiem, posiadamy również cały asortyment niezbędny do tego, byś mógł wykorzystać je na wydarzeniu plenerowym. Nabędziesz u nas białe patyczki, końcówki do patyczków, a także ręczne i elektryczne pompki do balonów. Dzięki temu będziesz mógł napompować baloniki, przymocować je do patyczków, a następnie rozdawać swoim przyszłym klientom.

OFERTA KOLORYSTKI BALONÓW

PASTELE
12'

Pastele

METALIKI
12'

Metaliki

PASTELE
11'

Pastele11

METALIKI
11'

Metaliki11

INTERESUJE CIĘ INNY KOLOR W TYM ROZMIARZE NAPISZ DO NAS MAILA

PASTELE
14'

Pastele14

METALIKI
14'

Metaliki14

INTERESUJE CIĘ INNY KOLOR W TYM ROZMIARZE NAPISZ DO NAS MAILA

AKCESORIA DO BALONÓW

Akcesoria do balonów