Namioty dmuchane

To praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu najważniejsze rzeczy będą w pełni bezpieczne. Często też taki element stanowi dodatkową atrakcję dla gości i potencjalnych Klientów. A żeby zwrócili uwagę i lepiej zapamiętali Twoje usługi, warto umieścić na nim reklamę o wyrazistym kolorze i nienagannym wyglądzie, która przyciągnie wzrok każdego przechodnia. Z naszymi namiotami dmuchanymi każdy festyn uda się wyśmienicie, a Ty pokażesz ludziom, co masz im do zaoferowania.

Namioty dmuchane różnego rodzaju

Mamy świadomość tego, że każdy z naszych Klientów jest inny. Wszyscy mają różne potrzeby i wymagania. Dlatego oferujemy każdemu indywidualnie zaprojektowane produkty dmuchane. Możecie u nas zamówić lub namiot 4-, 5- lub 6-nożny, ze ściankami lub bez. To pozwoli pozytywnie zaskoczyć uczestników różnych wydarzeń i umożliwi wejście do niego z różnych stron – wszędzie tam, gdzie nie będzie ścianek. Takie opcje przydają się na niektórych imprezach. Wiemy, że wszystko zależy od przeznaczenia, dlatego mamy produkty, które mogą służyć do różnych celów. Modele bez ścianek stanowią osłonę tylko z góry, jest w nich więc trochę chłodniej. Są więc odpowiednie nie tylko na wydarzenia organizowane przez firmy, ale też mniejsze, prywatne spotkania, na przykład zorganizowanej, zamkniętej grupy.

Oryginalny namiot dmuchany według Twojego pomysłu

Każdy z naszych Klientów może wybrać, jaki kształt i ile ścianek ma mieć namiot, ale to niejedyna opcja. Nasz produkt stanowi także doskonałą formę reklamy. Możemy nadrukować na nim dokładnie to, co chcesz. To Ty wybierasz wzór, my jedynie wykonujemy nadruk z idealną precyzją, w intensywnych kolorach, które Twój potencjalny Klient zauważy już z daleka. Wyrób dmuchany budzi ciekawość i sprawia, że ludzie chętniej będą podchodzić do stanowiska przedsiębiorstwa i zapoznawać się z jego ofertą.

Zabezpiecz i uświetnij imprezę z namiotami dmuchanymi

Organizując event, który ma być też formą promowania działalności, chcesz zapewne, żeby wszystko się udało i było perfekcyjne. Zagwarantuj więc sobie i uczestnikom spokój i bezpieczeństwo. W namiocie dmuchanym wszystko i wszyscy są osłonięci przed nadmiernym słońcem. Dając ludziom szansę na schowanie się, sprawisz, że chętniej przyjdą i zostaną na dłużej. Dodatkowo wspaniale wyglądająca nadrukowana reklama będzie kolejną zachętą do utrzymania relacji z firmą. Nasze namioty dmuchane spełniają zarówno funkcję dekoracyjną, jak i wiele innych, istotnych zadań. Wykorzystanie tej formy stanie się wspaniałym uzupełnieniem koncertu lub festynu.

Zachęcamy do konsultacji z naszymi specjalistami, by wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Namioty reklamowe z nadrukiem

Namioty reklamowe