Namioty reklamowe z nadrukiem

W bogatej ofercie naszej firmy Wind Bal możesz znaleźć różnego rodzaju namioty reklamowe z nadrukiem. Ich solidna konstrukcja gwarantuje estetyczny wygląd i bezpieczeństwo użytkowania. Nasze produkty są lekkie i proste w montażu. Po złożeniu namioty zajmują niewiele miejsca, co znacząco ułatwia ich transport oraz przechowywanie. Oferowane przez nas produkty są wykonywane z trwałych materiałów, które są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Doskonale sprawdzają się one w każdych, nawet najbardziej niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Namioty reklamowe – co w nich niezwykłego?

Nasza reklama z nadrukiem to sprawdzony sposób na przykucie uwagi uczestników danego wydarzenia, promocję marki i wzrost jej rozpoznawalności. Już z daleka przyciąga wzrok przechodniów i pozwala stworzyć jedyne w swoim rodzaju stoisko promocyjne, które swoim wyglądem zachęcać będzie do bliższego zapoznania się z ofertą firmy. Taka forma reklamowa z nadrukiem to rozwiązanie, z którego z powodzeniem korzystać można przez cały rok, bez obaw o jej uszkodzenie. Wodo- i mrozoodporna tkanina, z której wykonane nasze namioty, znakomicie sprawdza się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Dlaczego warto zainwestować w nasze namioty reklamowe? Przede wszystkim dlatego, że skutecznie skracają one dystans pomiędzy marką a odbiorcami oraz ułatwiają nawiązywanie relacji biznesowych.

Namioty reklamowe na zamówienie

Jako wiodący na rynku producent namiotów reklamowych z nadrukiem oferujemy szereg rozwiązań dopasowanych do potrzeb Klientów. Gwarantujemy, że w naszym bogatym asortymencie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Jesteśmy w stanie przygotować je z własną grafiką, na wybranym materiale oraz we wskazanym formacie. Do wyboru są następujące wersje: pająk 4-nożne, pająk 5-nożne, pająk 6-nożne oraz pneumatyczne indywidualne. Ich wymiary wynosić mogą 16 m2, 24 m2 lub 38 m2. Oferujemy modele bez ścianek, z dowolną ich liczbą oraz z okienkami. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości tkaniny, dzięki czemu możesz mieć pewność, że posłużą one przez wiele lat. Może być to materiał powleczony PVC, pokryty drukiem UV o gramaturze 350 g/m2 lub materiał impregnowany PP, z drukiem sublimacyjnym, o gramaturze 250 g/m2.

Nasze namioty reklamowe z nadrukiem mogą z powodzeniem pełnić funkcję komfortowego schronienia dla uczestników eventu. W ich wnętrzu odbywać mogą się zarówno konkursy dla gości, jak i rozmowy biznesowe. Zapraszamy do kontkatu po więcej informacji!

Namioty reklamowe z nadrukiem

Namioty reklamowe