Bramy reklamowe

Brama reklamowa WindbalBramy balonowe to współcześnie nieodzowny element wszelkiego rodzaju imprez o charakterze sportowym, kulturalnym, festiwalowym, festynowym, promocyjnym, a także bardzo oryginalny element dekoracyjny. Ich zaletą jest to, że mogą być błyskawicznie i bez większych kłopotów instalowane praktycznie w każdym, dowolnym miejscu. Wykonywane są z poliestru pokrywanego PCV, a więc ze stosunkowo mocnego materiału, wytrzymałego na spore mechaniczne obciążenia i mogącego oprzeć się nawet bardzo porywistym wiatrom.

Bramy balonowe jako oznakowanie wejść i wyjść

Brama reklamowa dla LottoWidząc balonowe bramy na różnego rodzaju eventach, zdajemy sobie sprawę, że ich celem jest widoczne zaznaczenie jakiegoś szczególnego miejsca, tak aby było ono łatwo dostrzegalne z daleka. Najczęściej w ten sposób oznacza się miejsca startu i mety na zawodach sportowych; widujemy je często w trakcie konkursów skoków narciarskich, jako oznaczenie miejsca, przez które przechodzą zawodnicy, udając się na kontrolę swoich kombinezonów; można właściwie powiedzieć, że zarówno bramy startowe, jak i te oznaczające metę to już nieodłączny element we współczesnym sporcie. Bramy balonowe stanowią także bardzo często oznaczenia przejść wiodących na jakąś plenerową imprezę artystyczną lub festynową czy piknikową. Widujemy je przy wielu jeszcze innych okazjach, jako swoistego rodzaju, z daleka widoczne drogowskazy, kierujące publikę w stronę wejścia lub wyjścia z jakiegoś wygrodzonego terenu.

Bramy balonowe jako forma reklamy i promocji

Tego typu bramy spełniają jeszcze inną ważną funkcję, funkcję dla organizatorów różnego rodzaju imprez być może najważniejszą. Są one mianowicie znakomitym miejscem, na którym można umieszczać różnego rodzaju reklamy, które są sporym źródłem dochodów, sponsorujących samą imprezę. Takie dmuchane reklamy oglądane są przez wielotysięczne nieraz widownie; wiemy przecież, że wszelkie zawody sportowe przyciągają tłumy ludzi, spragnionych silnych wrażeń i dużych emocji. Bramy reklamowe z nadrukiem to jedna z najbardziej skutecznych i rzucających się form promocji towarów i usług, albowiem mimo iż oglądane jak gdyby mimochodem, to w połączeniu z emocjami sportowymi głęboko zapadają w ludzkiej podświadomości.

Bramy balonowe jako ozdobne dekoracje

Brama reklamowa dla StatoilBramy balonowe nie muszą być wykonywane według jakiegoś jednolitego standardowego wzorca. Mogą one tworzyć jednolitą, zwartą strukturę, ale można je także konstruować z większej liczby mniejszych balonów. Producent balonów może dowolnie je kolorować, wykonywać na nich różnego rodzaju napisy i malowidła. Tym samym bramy balonowe mogą stanowić bardzo ciekawy i oryginalny element dekoracyjny wykorzystywany przy wielu okazjach. Bardzo ciekawym przykładem tego, często spotykanym, są przejścia tworzone dla pary młodej i ich gości przy okazji ślubnych uroczystości.

Konkludując, można powiedzieć, że bramy balonowe mocno na trwałe wrosły już w nasz rozrywkowy oraz sportowy rynek i są wręcz niezbędnym elementem wielu różnego rodzaju imprez.