Bramy reklamowe - Brama startowa

Brama reklamowa WindbalBramy balonowe to współcześnie nieodzowny element wszelkiego rodzaju imprez o charakterze sportowym, kulturalnym, festiwalowym, festynowym, promocyjnym, a także bardzo oryginalny element dekoracyjny. Ich zaletą jest to, że mogą być błyskawicznie i bez większych kłopotów instalowane praktycznie w każdym, dowolnym miejscu. Wykonywane są z poliestru pokrywanego PCV, a więc ze stosunkowo mocnego materiału, wytrzymałego na spore mechaniczne obciążenia i mogącego oprzeć się nawet bardzo porywistym wiatrom.

Bramy balonowe jako oznakowanie wejść i wyjść

Brama reklamowa dla LottoWidząc balonowe bramy na różnego rodzaju eventach, zdajemy sobie sprawę, że ich celem jest widoczne zaznaczenie jakiegoś szczególnego miejsca, tak aby było ono łatwo dostrzegalne z daleka. Najczęściej w ten sposób oznacza się miejsca startu i mety na zawodach sportowych; widujemy je często w trakcie konkursów skoków narciarskich, jako oznaczenie miejsca, przez które przechodzą zawodnicy, udając się na kontrolę swoich kombinezonów; można właściwie powiedzieć, że zarówno bramy startowe, jak i te oznaczające metę to już nieodłączny element we współczesnym sporcie. Bramy balonowe stanowią także bardzo często oznaczenia przejść wiodących na jakąś plenerową imprezę artystyczną lub festynową czy piknikową. Widujemy je przy wielu jeszcze innych okazjach, jako swoistego rodzaju, z daleka widoczne drogowskazy, kierujące publikę w stronę wejścia lub wyjścia z jakiegoś wygrodzonego terenu.

Bramy startowe jako forma reklamy i promocji

Tego typu bramy spełniają jeszcze inną ważną funkcję, funkcję dla organizatorów różnego rodzaju imprez być może najważniejszą. Są one mianowicie znakomitym miejscem, na którym można umieszczać różnego rodzaju reklamy, które są sporym źródłem dochodów, sponsorujących samą imprezę. Takie dmuchane reklamy oglądane są przez wielotysięczne nieraz widownie; wiemy przecież, że wszelkie zawody sportowe przyciągają tłumy ludzi, spragnionych silnych wrażeń i dużych emocji. Bramy reklamowe z nadrukiem to jedna z najbardziej skutecznych i rzucających się form promocji towarów i usług, albowiem mimo iż oglądane jak gdyby mimochodem, to w połączeniu z emocjami sportowymi głęboko zapadają w ludzkiej podświadomości.

Bramy reklamowe jako ozdobne dekoracje

Brama reklamowa dla StatoilBramy balonowe nie muszą być wykonywane według jakiegoś jednolitego standardowego wzorca. Mogą one tworzyć jednolitą, zwartą strukturę, ale można je także konstruować z większej liczby mniejszych balonów. Producent balonów może dowolnie je kolorować, wykonywać na nich różnego rodzaju napisy i malowidła. Tym samym bramy balonowe mogą stanowić bardzo ciekawy i oryginalny element dekoracyjny wykorzystywany przy wielu okazjach. Bardzo ciekawym przykładem tego, często spotykanym, są przejścia tworzone dla pary młodej i ich gości przy okazji ślubnych uroczystości.

Konkludując, można powiedzieć, że bramy balonowe mocno na trwałe wrosły już w nasz rozrywkowy oraz sportowy rynek i są wręcz niezbędnym elementem wielu różnego rodzaju imprez, dlatego coraz więcej podmiotów zajmujących się organizacją, sponsoringiem oraz obsługą wydarzeń o charakterze rozrywkowym, sportowym czy kulturalnym, decyduje się na instalację tego typu infrastruktury, korzystając z oferty zakupu lub wynajmu – w zależności od swoich potrzeb i preferencji.

Bramy dmuchane – sprzedaż i wynajem

Jako producent reklamy pneumatycznej z 10-letnim doświadczeniem w branży pragniemy polecić nasze usługi wszystkim tym, których interesują profesjonalne, atrakcyjne wizualnie i łatwe w instalacji bramy dmuchane. Dysponujemy szeroką gamą kształtów, rozmiarów oraz grubości konstrukcji, dzięki czemu oferowane przez nas bramy startowe i reklamowe doskonale wpisują się w krajobraz dowolnego eventu, umiejętnie współpracując z pozostałymi elementami wyposażenia czy aranżacją miejsca imprezy. Klientom zapewniamy dowóz, profesjonalny montaż oraz obsługę techniczną wraz z serwisem bram dmuchanych.

Bramy startowe – dlaczego WindBal?

Zastosowanie najlepszych jakościowo tworzyw, ze szczególnym uwzględnieniem poliestru pokrytego PCV, zapewnia naszym bramom ponadprzeciętną trwałość i odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że organizując imprezy plenerowe o charakterze rozrywkowym lub sportowym, nie wszystko da się przewidzieć, dlatego produkujemy bramy, które zdobywają uznanie nie tylko estetyką, ale również doskonałą wytrzymałością.

Nadruki reklamowe na bramach startowych

Na życzenie Klienta, jesteśmy w stanie wykonać dowolny nadruk na bramie reklamowej lub startowej. Od prostych napisów i symboli aż po najbardziej zaawansowane graficznie logotypy, grafiki. Wybierając nasze dmuchane bramy startowe, mogą mieć Państwo pewność najlepszej jakości druku, intensywnej kolorystyki oraz nowoczesnego designu, który charakteryzuje wszystkie nasze produkty z kategorii reklamy pneumatycznej.

Fachowe doradztwo i pomoc w wyborze

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferowanych przez nas bram startowych i reklamowych. Telefonicznie lub mailowo, otrzymają Państwo od nas wszystkie niezbędne informacje oraz fachowe porady dotyczące wyboru bramy startowej, w najlepszym stopniu dopasowanej do specyfiki organizowanego przez Państwa wydarzenia. Jesteśmy przekonani, że każda zamówiona u nas brama startowa będzie dla Państwa źródłem satysfakcji oraz wymiernych korzyści finansowych i wizerunkowych, dzięki potężnym możliwościom marketingowym, jakie dają nowoczesne bramy dmuchane.