Balony gazoszczelne

 

Poznaj naszą ofertę balonów stałociśnieniowych i wyprzedź swoją konkurencję podczas wydarzeń w plenerze. Daj się zapamiętać za pomocą skutecznej reklamy zewnętrznej, która przyciąga wzrok potencjalnych klientów. Dzięki gazoszczelnym balonom reklamowym, pobudzisz wyobraźnię odwiedzających wydarzenie i sprawisz, że z zaangażowaniem podejdą oni do Twojej marki.

Balon z gazoszczelnym wkładem to rozwiązanie, które niezwykle efektywnie uzupełni ofertę Twojej firmy na eventach w otwartej przestrzeni. Klasyczne balony reklamowe wymagają od Ciebie stałego dostępu do prądu. Z reklamami stałociśnieniowymi nie jest to konieczne. Balon, który raz wypełnisz gazem przez długi czas utrzymuje swoje kształty. Wyobraź sobie, że dzięki temu możesz wyłącznie zaprojektować przestrzeń, a następnie zająć się już tylko tym, co najważniejsze dla Twojej firmy - klientem.

Posługuj się balonami stałociśnieniowymi zawsze, gdy dostęp do prądu na wydarzeniu jest utrudniony. Korzystaj z nich również, przy ograniczonej przestrzeni. Dzięki reklamom stałociśnieniowym unikniesz niepotrzebnej plątaniny kabli, a całość będzie niezwykle cicha.

Gazoszczelny wkład, którym wypełniona jest poliestrowa koszulka to technologia, która pozwoli na chwytliwą i efektywną reklamę. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz sposób promocji, który jest połączeniem wysokiej skuteczności i atrakcyjnej formy.

Balony gazoszczelne

Jakie są dostępne rozmiary?

 

Wysokość 2 m 3 m 4 m
Średnica 1,55 m 2,30 m 3 m
Powierzchnia pasa reklamowego 3,55 m² 8,00 m² 14,20 m²