Oferta - Baloniki z nadrukiem

W naszej ofercie posiadamy możliwość nadruku na nastepujących balonach:

Mamy możliwość wyprodukowania balonów w kształcie serca W celu uzyskania szerszej informacji na temat kolorów i rozmiarów zapraszamy do kontaktu Kontakt.

Akcesoria do balonów

Wentyle, patyczki białe i kolorowe, końcówki do patyków, pompki do balonów ręczne, pompki do balonów elektryczne.

Zamów balony z nadrukiem, na których umieścisz logo Twojej firmy lub inny przekaz marketingowy, wyróżniający Cię na tle konkurencji. Pozwól swoim klientom zapamiętać Twoją markę na wydarzeniach plenerowych i innych eventach, za pomocą baloników z nadrukowanym logotypem. Rozdawaj balony swoim klientom i ich dzieciom, a szybko sprawisz, że uczestnicy wydarzenia staną się Twoją żywą reklamą.

Wybierz spośród balonów w szerokiej gamie kolorystycznej, dostępnych zarówno w barwach pastelowych, metalicznych jak i krystalicznych. Balony z nadrukiem dostępne są w kilku rozmiarach, dzięki czemu możesz wybrać ten idealny dla siebie. Wyprodukujemy dla Ciebie również balony w kształcie serca. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a przedstawimy Ci informację na temat ich kolorów czy rozmiarów.

Poza balonami z nadrukiem, posiadamy również cały asortyment niezbędny do tego, byś mógł wykorzystać je na wydarzeniu plenerowym. Nabędziesz u nas białe oraz kolorowe patyczki, końcówki do patyczków, a także ręczne i elektryczne pompki do balonów. Dzięki temu będziesz mógł napompować baloniki, przymocować je do patyczków, a następnie rozdawać swoim przyszłym klientom.